Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ovocná dieta

5. 7. 2012

 Banánová dieta :

Banánových diet je spousta. Některé z nich doporučují jíst před každým hlavním jídlem jeden banán a zapít jej sklenicí vody. ( Je jasné, že pak sníte mnohem menší porci snídaně, oběda nebo večeře ). Problém je v tom že kalorie které nesníte v hlavním jídle, doženete banánem který před tím sníte. Jiná tzv. ranní banánová dieta, radí sníst každé ráno libovolné množství banánů, zapít je vodou a zbytek dne se stravovat klasicky, pokud jde o tuhle tak o nějaké dietě nemůže být řeč, protože banán je nejkaloričtější ovoce a takhle byste nezhubli ani deko. Ta nejpřísnější verze umožňuje jíst banány po celý den ale už nic jiného. 120 g banánu má 110,74 Kcal, takže velký úbytek hmotnosti nemůžete čekat a dojít si na záchod je pak velký problém, protože banán zpevňuje stolici.

 icon_1037_1.jpg

Ananasová dieta :

Na každý den si připravte jeden velký ananas, který rozdělíte na tři části ( snídaně, oběd a večeře ) a litr ananasové šťávy bez cukru. Během dne popíjej šťávu z ananasu a kromě vody se nesmí pít nic jiného. Tak tahle dieta je spíš mučení které není k ničemu, sice zhubneš ale jen na chvíli a bohužel v ananasu není skoro nic co tvé tělo potřebuje. Ve 100g ananasu je 46,84 Kcal.

 ananas-2.jpg

Grapefruitová dieta :

Jejím základem je konzumace půlky grapefruitu nebo grapefruitové šťávy s každým jídlem a zároveň snížit množství kalorii.  Proti tomu nic nemám, protože v tomhle případě je grep jen doplněk vyvážené stravy. A výhoda je že Grapefruit zrychluje metabolizmus a tím napomáhá spalování tuků, ale jen napomáhá a nespaluje! Ve 100g je 40,63 Kcal.

grapefruit-ruby-red.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 27851
Měsíc: 161
Den: 5